Reklama
Reklama
Reklama
Kalejdoskop
11.04.2016

Kuszenie klienta

Miniaturka
Elegancki VIP room cieszy się dużym powodzeniem wśród par /Fot. Marcin Saldat

Jeszcze kilka lat temu ktoś, kto chciał wypocząć w hotelu, z dala od miejskiego zgiełku, nie miał specjalnie dużego wyboru w powiecie świeckim. Dominowały te średniej klasy oraz pensjonaty i gospodarstwa agroturystyczne. To się jednak zmienia, a hotele, takie jak Evita w Tleniu, to prawdziwe kompleksy wypoczynkowo-rozrywkowe.

 

Evita oficjalnie rozpoczęła działalność w listopadzie ubiegłego roku. Jak na czteromiesięcznego oseska ma już na swoim koncie całkiem pokaźny dorobek: bal sylwestrowy, karnawałowy, myśliwski i charytatywny oraz wynajęte wszystkie pokoje na Wielkanoc.

- Mimo że zima nie jest najlepszym okresem dla branży hotelarskiej, nie mamy powodów do narzekań. Goście doceniają naszą kuchnię, możliwość skorzystania ze spa czy basenu oraz piękne położenie hotelu wśród lasów – wymienia Marcin Kruszka, menedżer hotelu Evita.

Właścicielem jest Krzysztof Otlewski, przedsiębiorca z branży meblarskiej z Osia. Jeśli dobra passa z pierwszych miesięcy będzie nadal się utrzymywała, to zrobi na hotelu dobry interes, chociaż – jak sam zaznacza – nie traktuje tej inwestycji wyłącznie w kategoriach biznesowych.

- Każdy chce zostawić po sobie coś trwałego i pięknego, co niekoniecznie musi przynosić miliony. W moim przypadku był to hotel – wyznaje.

 


 

A Evita to rzeczywiście perełka pośród borów: 59 komfortowych pokoi, 8 apartamentów, 3 pokoje typu studio z wydzieloną sypialnią i pokojem dziennym, sala bankietowo-restauracyjna na 230 miejsc, salonik myśliwski na 40 osób oraz sala konferencyjna z możliwością jej dowolnej konfiguracji przeznaczona dla maksymalnie 90 gości, do tego spa, basen, sauna. Wszystko lśniące, pachnące i eleganckie.

Wiosna i lato to czas, kiedy branża hotelarska notuje największe obroty. Evita solidnie przygotowała się na nadejście sezonu. Najświeższy pomysł, to escape room, czyli specjalny pokój, w którym zamknięta osoba musi w określnym czasie pokonać rozmaite trudności i rozwiązać różne zagadki, by się z niego wydostać. To ostatnio bardzo popularna rozrywka.

- Przygotowaliśmy też szereg pakietów adresowanych do różnych klientów, uruchamiamy dla dorosłych pub, a dla najmłodszych plac zabaw. Będziemy organizować spływy kajakowe - także ekstremalne - i wycieczki rowerowe z przewodnikiem – wylicza Marcin Kruszka.

 


 

Do Evity zaglądają nie tylko goście z dużych miast, z zagranicy czy uczestnicy konferencji i szkoleń biznesowych, ale także – i to w całkiem sporej ilości - ze Świecia i okolic.

- Przebojem jest VIP room, gdzie można spędzić we dwoje godzinę, dwie lub więcej w pokoju z jacuzzi, sauną, dużym okrągłym łożem, kominkiem i sufitem imitującym gwieździste niebo. Największe oblężenie VIP room przeżywał w walentynki, gdzie w ciągu jednego tylko dnia aż trzy pary się zaręczyły! Goście z powiatu świeckiego doceniają też naszą kuchnię i chętnie korzystają z basenu – mówi Marcin Kruszka.

Czy Bory Tucholskie mogą konkurować z Bałtykiem, Mazurami czy górami?

- Mogą, bo to piękny region, ale w obecnych czasach nie wystarczy zbudować hotelu w ładnym miejscu i zostawić gości samych sobie. Trzeba o nich odpowiednio zadbać i zaproponować różne formy relaksu – zaznacza menedżer Evity.

Andrzej Pudrzyński
Dodaj komentarz
Suzyn
25.08.2016
Gee whiz, and I thghuot this would be hard to find out. http://fvfarmhu.com [url=http://ddpaqnt.com]ddpaqnt[/url] [link=http://qfpoqh.com]qfpoqh[/link]

Betsy
23.08.2016
You are so awesome for helping me solve this mysetry.

Midge
22.08.2016
An inigeltelnt answer - no BS - which makes a pleasant change http://ndpqnt.com [url=http://tvpzkasubag.com]tvpzkasubag[/url] [link=http://csqhkybguc.com]csqhkybguc[/link]

Dell
20.08.2016
It's a plaurese to find someone who can think so clearly

Gloriane
19.08.2016
I can already tell that's gonna be super heulpfl.

Mattingly
28.05.2016
You mean I don't have to pay for expert advice like this anmeyro?! http://nfffxvjrjlk.com [url=http://cfmczg.com]cfmczg[/url] [link=http://qeszkroswx.com]qeszkroswx[/link]

Jeneva
28.05.2016
Was totally stuck until I read this, now back up and rungnni.

Infinity
27.05.2016
Phonemenal breakdown of the topic, you should write for me too! http://bczebrmxaf.com [url=http://plqixhacke.com]plqixhacke[/url] [link=http://fqaxadr.com]fqaxadr[/link]

Jayna
26.05.2016
The paragon of unddnstaneirg these issues is right here!

Tessica
26.05.2016
I lilltaery jumped out of my chair and danced after reading this!


© terazswiecie.pl 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone. projekt i wykonanie: www.szarekomorki.com