Reklama
Reklama
Reklama
Komentarz
01.10.2010

„Wdarwa” twoja mać!

Miniaturka

Alfred Hitchcock, powiedział, że film powinien zaczynać się od trzęsienia ziemi, a potem napięcie powinno rosnąć. Mistrz suspensu wiedział, że ludzie uwielbiają przeżywać emocje, które ubarwią ich szarą rzeczywistość. Projektowi Przebudzenie daleko do klimatów rodem z thrillera, ale akcja z „wdarwą” dostarczyła emocji nie lada. Ryba-monstrum rozpaliła naszą wyobraźnię, a kiedy okazało się, że to artystyczny wybieg, poczuliśmy się jakby odarto nas ze złudzeń. Niektórzy wyładowali swoją złość na forum internetowym, klawiatury grzały się do czerwoności, a przeciwnicy i zwolennicy „przebudzeniowej” akcji zasypywali się argumentami i inwektywami. Nie wdając się w ocenę, kto w tym sporze miał rację, twórcy osiągnęli cztery cele. Pierwszy - o Przebudzeniu zrobiło się głośno. Drugi i trzeci – pokazali, że kochamy sensację i nie potrafimy się śmiać z samych siebie. Czwarty - takiej dawki emocji wielu dawno nie doświadczyło, gdy okazało się, że „wdarwa” jest bujdą.

Andrzej Pudrzyński
Dodaj komentarz
uijocwpxy
24.10.2012
ft8jtH , [url=http://hjaonioyinoj.com/]hjaonioyinoj[/url], [link=http://jlxneitjnwaq.com/]jlxneitjnwaq[/link], http://wuutgdollvoc.com/

lnobrahjfni
22.10.2012
pebsD9 mqprtafpsomn

Jasmin
22.10.2012
Być może chodzi o to, żeby nie kaswoać profilu permanentnie (bo taka opcja też istnieje), bo być może na wypadek podszycia się, zawsze będzie można na takim zawieszonym profilu poinformować, że nastąpiła prf3ba oszustwa, a data założenia tego zawieszonego profilu będzie wskazywała na to, że był on pierwszy. Być może, bo trudno jednoznacznie ocenić kto, czym się kierował wymyślając taką taktykę ?


© terazswiecie.pl 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone. projekt i wykonanie: www.szarekomorki.com