Reklama
Reklama
Reklama
To jest temat
08.03.2016

OKSiR będzie miał nową dyrektor

Miniaturka
Iwona Mazelewska zdobyła aż 45 punktów na 50 możliwych/ Fot. Andrzej Bartniak

Iwona Mazelewska będzie od 1 maja szefem Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Świeciu. Zastąpi na tym stanowisku Romualda Dworakowskiego.

 

Romuald Dworakowski zrezygnował na początku lutego, bo przyjął propozycję kierowania prywatnym ośrodkiem szkoleniowo-wypoczynkowym w Tleniu. Gmina ogłosiła konkurs na jego następcę. Zainteresowani mogli składać oferty do końca lutego. Wpłynęło ich 10. Najpierw komisja przeanalizowała czy spełniają one warunki określone w konkursie. Ofertę jednego z kandydatów odrzucono, a pozostałych 9 przeszło do następnego etapu – rozmów kwalifikacyjnych przed komisją konkursową 7 marca.

Każdemu zadawano pięć tych samych pytań, m.in. dotyczących koncepcji rozwoju OKSiR-u, zarzadzania ludźmi, struktury organizacyjnej i pozyskiwania funduszy zewnętrznych. Najwyższe noty zebrała Iwona Mazelewska. Zdobyła aż 45 punktów na 50 możliwych.

- Była najlepiej przygotowana i wykazała się dużą wiedzą. Spośród wszystkich kandydatów otrzymywała od członków komisji najwyższe oceny za odpowiedzi na każde z pięciu pytań – podkreśla Krzysztof Kułakowski, zastępca burmistrza Świecia i przewodniczący komisji konkursowej.

Iwona Mazelewska jest specjalistą do spraw funduszy zewnętrznych i kadr w OKSiR, gdzie pracuje od 2003 r. Ukończyła socjologię i jest w trakcie certyfikacji na trenera umiejętności psychospołecznych.

Angażuje się również w inicjatywy kulturalne ośrodka. Jest m.in. autorką projektu Żyj Kulturą i członkiem biura organizacyjnego festiwalu Blues na Świecie.

- Wiem, że czeka mnie ciężka praca, ale nie boję się tego – komentuje Iwona Mazelewska. – Znam dobrze OKSiR, specyfikę funkcjonowania instytucji kulturalnej  i ludzi, którzy tu pracują. Wiem, że z tym zespołem można wiele osiągnąć. Na pewno nie spoczniemy na laurach – deklaruje.

Nowa dyrektor obejmie stanowisko od 1 maja 2016 r.

W skład komisji konkursowej weszli: wiceburmistrz Krzysztof Kułakowski (przewodniczący), Marzenna Rzymek, skarbnik, Leszek Żurek, sekretarz gminy, Marzena Matowska, dyrektor Miejskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy i Anna Czaplewska, specjalista do spraw rekrutacji w dziale personalnym Mondi Świecie.

Andrzej Pudrzyński
Dodaj komentarz
Xandy
24.08.2016
Great common sense here. Wish I'd thuhgot of that. http://reogkmd.com [url=http://eilaobc.com]eilaobc[/url] [link=http://rqfcvpmjt.com]rqfcvpmjt[/link]

Queenie
22.08.2016
This is crytsal clear. Thanks for taking the time! http://itnpfgwtmg.com [url=http://iqoltfgad.com]iqoltfgad[/url] [link=http://pvtquajp.com]pvtquajp[/link]

Nelda
20.08.2016
Wow, your post makes mine look feeebl. More power to you!

Rosalinda
19.08.2016
That's an ingliletent answer to a difficult question xxx


© terazswiecie.pl 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone. projekt i wykonanie: www.szarekomorki.com